Soutěže a olympiády

Umístění žáků školy v soutěžích a olympiádách ve školním roce 2018/19

Pythagoriáda Z6 - okresní kolo - 2. místo

Pythagoriáda Z7 - okresní kolo - 1. místo, 8. místo, 10. místo

Pythagoriáda Z8 - okresní kolo- 4. místo, 5. místo

Matematická olympiáda kategorie Z7 – okresní kolo – 1.,místo, 2. místo. 3.místo, 5.místo

Olympiáda v českém jazyce – kategorie I – okresní kolo – 1. místo, 23. – 26. místo Olympiáda v českém jazyce – kategorie I – krajské kolo – 5. místo

Olympiáda v českém jazyce – kategorie SŠ – okresní kolo – 7 místo, 8. místo

Olympiáda v anglickém jazyce – kategorie IB – okresní kolo – 3. místo, 6. místo

Olympiáda v anglickém jazyce – kategorie IA – okresní kolo – 27. místo

Olympiáda v anglickém jazyce – kategorie IIB – okresní kolo – 4 místo, 7.místo

Olympiáda v německém jazyce – kategorie IIB – okresní kolo – 2. místo

Mladý zahrádkář – okresní kolo – 2. místo

Dějepisné olympiáda – okresní kolo - 4. místo, 25. - 26. místo,

Technochallenge Technická soutěž Pdf UP – krajské kolo – kategorie 6. – 7. ročník – postupující do finále

Technická soutěž Pdf UP – krajské kolo – kategorie 8. – 9. ročník - postupující do finále

Technochallenge Technická soutěž Pdf UP – krajské kolo – Kategorie Star - postupující do finále

Technochallenge Technická soutěž Pdf UP – krajské kolo – kategorie 6. – 7. ročník -3. místo

Technochallenge Technická soutěž Pdf UP – krajské kolo – kategorie 8. – 9. ročník -3. místo

Technochallenge Technická soutěž Pdf UP – krajské kolo – kategorie Kategorie Star -3. místo

Literární cena Gymnázia Jiřího Wolkera

Kategorie 3 próza 2. st. ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií 1. místo, zvláštní cena

Uměleckohistorická olympiáda Univerzity Palackého v Olomouci, 2 x 3. místo

Malá chemická olympiáda OK 1. místo

Pohár Rozhlasu OK Mladší žáci – 2. místo, mladší žákyně 6. místo

 

Umístění žáků školy v soutěžích a olympiádách ve školním roce 2017/18

Pythagoriáda Z6 - okresní kolo - 1. místo

Pythagoriáda Z7 - okresní kolo - 1. místo

Pythagoriáda Z8 - okresní kolo - 4. místo

Matematická olympiáda kategorie Z5 – okresní kolo - 4. a 7. místo

Matematická olympiáda kategorie Z6 – okresní kolo - 3., 4., 6. místo

Matematická olympiáda kategorie Z7 – okresní kolo - 9., 12. místo

Olympiáda v českém jazyce – kategorie I – okresní kolo – 11. místo

Olympiáda v českém jazyce – kategorie SŠ – okresní kolo – 2. místo, 11. místo

Olympiáda v českém jazyce – kategorie SŠ – krajské kolo – 7. místo

Olympiáda v anglickém jazyce – kategorie IB – okresní kolo – 5. a 6. místo

Olympiáda v anglickém jazyce – kategorie IIB – okresní kolo – 3. a 6. místo

Olympiáda v anglickém jazyce – kategorie SŠ – okresní kolo – 9. a 10. místo

Olympiáda v německém jazyce – kategorie IIB – okresní kolo – 2. místo

Olympiáda v německém jazyce – kategorie SŠ – okresní kolo – 7. místo

Olympiáda v německém jazyce – kategorie IIB – krajské kolo – 3. místo

Mladý zahrádkář – okresní kolo – 2. místo

Biologická olympiáda kategorie C – okresní kolo – 7. a 16. místo

Dějepisné olympiáda – okresní kolo - 15. místo

Technická soutěž Pdf UP – krajské kolo – 2. a 9. místo

Mapa webu | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
©  Základní škola a gymnázium města Konice
Postaveno na Joomla! CMS