Využívání ICT studenty

Počítačové učebny

• Není možné využívat učeben informatiky studenty bez dozoru, či bez dohody s vyučujícím (možnost pro vyšší ročníky gymnázia - septimu a oktávu).
  • Pro stěhování do učeben informatiky platí stejná pravidla jako pro jiné učebny: Žáci a studenti se stěhují na konci přestávky a do učebny vstupují jen s pokynem vyučujícího.
  • Po dohodě s vyučujícím žáci a studenti mohou v učebnách informatiky využívat tiskárnu ke smysluplným účelům, tj. zejména souvisejícím s výukou, popř. zájmovou činností.

Školní klub

Ve školním klubu jsou k dispozici počítače s přístupem na Internet pro potřeby žáků a studentů mimo vyučování.

Bezdrátová síť

Bezdrátová síť (WiFi) je v prostorách pavilonů B a C využívána pouze pro podporu výuky.